Karolina Łabędzka

adwokat

Jestem specjalistą od prawa rodzinnego. Z powodzeniem prowadzę sprawy rozwodowe dla klientów z Polski oraz z zagranicy.
[Więcej >>>]

Chcę złożyć pozew

O mnie

Jestem Adwokatem samodzielnie prowadzącym Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu.

W swojej praktyce zajmuję się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Jak to niektórzy mówią: “prawnik od rozwodów i alimentów”.

Doświadczenie zdobywam w codziennej pracy jako adwokat. Swoją wiedzę pogłębiam regularnie biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość udania się ze swoim problemem do adwokata. Może wynika to z braku czasu, a może próbuje samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Jestem tutaj, aby podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Blog dotyczy zagadnień, w których specjalizuję się na co dzień. Przede wszystkim chcę Ci pomóc!

Ukończyłam prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikację adwokacką odbywałam pod patronatem kancelarii specjalizującej się w prowadzeniu spraw rodzinnych. Zajmowałam się oraz wciąż zajmuję obsługą prawną przedsiębiorców. Praktykę prawnika rozpoczęłam już w trakcie studiów, gdzie pracowałam dla renomowanych kancelarii we Wrocławiu. Egzamin adwokacki złożyłam z wynikiem bardzo dobrym. Następnie wpisałam się na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

Interesuję się kuchnią roślinną, podróżami i wycieczkami górskimi. Z pasją jeżdżę na rowerze praz próbuje się polubić z bieganiem 🙂

 

Zapraszam Cię do kontaktu! Znajdziesz mnie również na Facebooku oraz na Instagramie.

Pozdrawiam, Karolina Łabędzka
adwokat Wrocław rozwód

specjalista z zakresu prawa rodzinnego we Wrocławiu