Karolina Łabędzka

adwokat

Jestem specjalistą od prawa rodzinnego. Z powodzeniem prowadzę sprawy rozwodowe dla klientów z Polski oraz z zagranicy.
[Więcej >>>]

Chcę złożyć pozew

O blogu

Blog do którego zaglądasz, jest oparty na przypadkach, z którymi spotkałam się w praktyce. Jako specjalista z zakresu prawa rodzinnego, chcę się z Tobą podzielić moim doświadczeniem.

Pamiętaj, że każdy przypadek opisuję tak, aby nie było możliwe zidentyfikowanie danych moich Klientów. Jest to dla mnie bardzo ważne. Zależy mi na tym, aby Klient powierzając mi swoją sprawę wiedział, że nasze rozmowy nie wyjdą „na zewnątrz”. I tak będzie!!! Zapewniam 🙂

Rodzina jest jak żywy organizm. Czasem coś się w niej psuje, a czasem coś umiera. Najlepiej, jeżeli problemy rodzinne rozwiązywane są przez samych zainteresowanych. Zdarza się, że potrzebny jest do tego psycholog, który pomoże zidentyfikować, w którym miejscu zaczyna się psuć albo zrozumieć jak można rozwiązać problem.

Ale co, jeżeli żaden z powyższych sposobów nie działa? Kiedy sama rozmowa nie wystarcza i trzeba sięgnąć do przepisów? Wtedy potrzebny jest sąd i pomoc prawnika. Chciałabym na moim blogu odkodować dla Ciebie trudne i niezrozumiałe zapisy kodeksów. Wiem, że nie jest to łatwe dla kogoś, kto nie ma w tym doświadczenia. Często potrzeba sięgnąć do orzeczeń sądu.

I właśnie o sprawach rozwodowych i rodzinnych jest mój Blog. Moim zamiarem jest, by był dla Ciebie przewodnikiem – napisanym w sposób zrozumiały i czytelny. Daj mi znać, jeżeli w którymś miejscu taki nie będzie (będę Ci bardzo wdzięczna za taką informację).

Jeżeli zajrzałeś na mojego Bloga to oznacza, że poszukujesz rozwiązania problemu związanego z rozwodem lub inną sprawą rodzinną. Może jesteś już o krok przed sprawą sądową.

Zapraszam Cię do zapoznania się z wpisami na moim Blogu.

Jeżeli w żadnym z wpisów nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszam do kontaktu. Możesz skontaktować się ze mną również przez Facebook.

Jestem tutaj po to, żeby Ci pomóc!

Życzę miłej lektury! 

Adwokat Karolina Łabędzka

specjalista z zakresu prawa rodzinnego we Wrocławiu